DEKORATİF ÜRÜNLER / CLIMASTAR

Coşkunöz Radyatör’ün CLIMASTAR ürün gamı çevre dostu, yenilikçi and dekoratif ısıtma sistemlerini içermektedir.

‘Hızlı’,‘Etkili’ ve ‘Dekoratif’. Bu üç kavram Coşkunöz – Climastar ürün gamımın tasarlama aşamasının temel taşlarını oluşturmaktadır. Climastar ürün gamındaki ürünler hedeflenen sıcaklığa çok çabuk ulaşabilmekte, üzerlerindeki ısıyı etkili ve verimli bir şekilde muhafaza edebilmekte ve bulundukları ortama daha efektif ve konforlu ısıl güç sağlayabilmektedirler.

DUAL KHEER® Kompozisyonun Yapısal Özelliği

Ana malzemeleri Silikon oksit ve Aluminyum oksit olan DUAL KHEER® kompozit malzeme patentli bir üretim olup dünyanın başka hiç bir yerinde üretilmemektedir. DUAL KHEER® kompozit malzemesi iki çekirdekli silikon oksit ve aluminium oksit malzemelerinin kendilerine has özellikleri sayesinde kullanıldıkları ısıtma sistemlerini optimize eder ve %15’e kadar daha verimli çalışmalarına olanak sağlar.

Silikonun mükemmel ısı depoyacı yapısı ve Aluminyumun ısı iletken özelleklerinin birleşimi sonucu ortaya çıkan DUAL KHEER® kompozit, ısıl verimliliğinin yanı sıra bulunduğu ortamlara farklı yüzey seçenekleri sayesinde dekratif görüntü de sağlamaya olanak verir. DUAL KHEER® kompozit malzemenin bulunduğu, elektrikli yada standart radyatörler ile birleştiği arka kısmı havanın konveksiyonel hareketine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

DUAL KHEER® kompozit malzemenin ön yüzü, depolama kapasitesi sayesinde bulunduğu odaya daha uzun sure ve daha konforlu ısı sağlamaktadır. Elektrikli Seri ürünlerimizde de kullanılan DUAL KHEER® kompozit malzeme diğer elektrikli radyatörlere kıyasla %85 daha verimli çalışmaktadır.

COSKUNOZ – CLIMASTAR ÜRÜN GRUPLARI

  • H₂O SERİSİ
  • ELEKTRİKLİ SERİ
  • TAŞINABİLİR MODEL – ETNA

Daha detaylı bilgi almak için linkteki prezentasyonu görebilirsiniz.

www.climastar.es